Forum Gildii NoMorePain

Forum Gildii NoMorePain na grze MMORPG Rappelz

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2010-12-13 19:00:14

 Raki

Administrator

1325553
Zarejestrowany: 2010-12-13
Posty: 10
Punktów :   

Czyli kilka słów o nas

Wszystkich klanowiczów zachęcam do szrajbnięcia kilku zdań o sobie
Temat rzeka więc nie będę podawał jakiegoś wzoru , każdy wie w końcu jak to się robi.


Więc wasz ukochany lider ma na imię Paweł, mieszka w woj. świętokrzyskim, jak każdy mieszkaniec tego województwa nosi scyzoryk w kieszeni. Mam 18 lat, uczę się w lo na profilu humanistycznym. W wolnym czasie pykam sobie spokojnie w Rappelz. Interesuję się literaturą fantasy, mangą i anime. Moim hobby jest pływanie i gra w szachy. Jak każdy facet lubię usiąść przy browarku lub czymś mocniejszym z kolegami . Co do muzyki to słucham głównie Reggae i rapu, mimo tego nie gardzę dobrym kawałkiem z innego gatunku muzycznego. No i tyle....

Offline

 

#2 2010-12-14 21:19:44

Bloosom

Świeżak

2498085
Skąd: Lasy..
Zarejestrowany: 2010-12-14
Posty: 6
Punktów :   
Profesja Postaci:: Kapłan

Re: Czyli kilka słów o nas

Heh no to ja jestem Karolina mam 15 lat(no 14 i 9 miesięcy ;p ) mieszkam na śląsku ale nie latam z kilofem każdego ranka do kopalni
Uczę się  w Sportowym Gimnazjum nr 9,pogrywam sobie w koszykówkę lub czasem z trenerem kosza w pingponga-a Uwielbiam rysować więc zasypię naszą galerię.Jeśli ktoś mnie poprosi na PW to narysuję mu jego postać ale pewniej czuję się w wilkach i fantastycznych stworach
Najczęściej słucham Reggae.. no a tak rzadziej.. to wszystkiego i starczy wam

Ostatnio edytowany przez Bloosom (2010-12-15 14:00:54)

Offline

 

#3 2010-12-15 11:45:35

Tygryseq

Świeżak

Zarejestrowany: 2010-12-14
Posty: 2
Punktów :   

Re: Czyli kilka słów o nas

Nazywam się Tygrysek i o sobie dużo nie powiem Raki to mój imiennik więc imię moje zgadniecie. Mam latek 21, jestem studentem i jest mi z tym dobrze . W wolnym czasie oczywście gram w Rappelz. Do zainteresowań należą: piłka nożna i muzyka.Co do zwiech co 15minut to poprostu internet mi słabo działa a wyszukac śmiesznych odpowiedzi na wasze pytania ze słownika nie potrafię:). Nie mam ulubionego gatunku muzycznego mogę słuchac wszystkiego o ile ma to cos i to chyba na tyle.

Pozdrawiam
Tygrys

Offline

 

#4 2010-12-18 22:41:31

Gryzia

Świeżak

Zarejestrowany: 2010-12-18
Posty: 1
Punktów :   

Re: Czyli kilka słów o nas

Jestem z Warszawy więc nie słucham Vava Muffinów - wole Pepe Pana Dziobaka - on przynajmniej nie robi plagiatów.
Uczę się w Studium Gastronomiczno_hotelarskim  tzn., ze umiem gotować i pracuję w knajpie na Starej Pradze.
Logiczne więc, ze jestem Pastafarianką (Flying Spaghetti Monster). Słuchawki zeżarł mi pies -  ts'a użyje po Nowym Roku.Chyba ze Mikuś sprawi mi niespodziankę. Mam 24 lata.
Ave Pasta
Małgosia

Offline

 

#5 2010-12-24 22:44:15

Tristram

Świeżak

Zarejestrowany: 2010-12-24
Posty: 2
Punktów :   

Re: Czyli kilka słów o nas

Mam na imię Błażej a w lutym kończę 14 lat Mieszkam w Rybniku na Śląsku. W wolnych chwilach słucham muzyki i tańczę. Ulubiony typ muzyki to Reggae, Rap i Electro-House. Myślę że więcej nie potrzeba wam widzieć więc tyle o mnie ;o

Ostatnio edytowany przez Tristram (2010-12-26 20:00:10)

Offline

 

#6 2010-12-26 15:22:43

TeHaCe

Świeżak

Zarejestrowany: 2010-12-26
Posty: 1
Punktów :   

Re: Czyli kilka słów o nas

Mam na imię Tomek. Mam 16 lat wkrótce 17. Mieszkam na śląsku. Gram w piłkę ręczną i siatkówkę no i oczywiście w rappelz. Chodzę do technikum "Mechanik" w Raciborzu. Zajmuje się elektroniką ale w razie jakiejś potrzeby nie wiem czy na razie będę Wam mógł odpowiedzieć na jakieś nurtujące pytanie. Słucham każdego rodzaju muzyki w przewadze hip hopu i reggae

Offline

 

#7 2010-12-26 17:42:50

PainDealer

Świeżak

Zarejestrowany: 2010-12-25
Posty: 1
Punktów :   

Re: Czyli kilka słów o nas

No to teraz pora na mnie. A wiec mam na imię Mariusz mam 16 lat mieszkam w Łominakach (taka mala miescina pod W-wa) ucze sie w liceum profilowanym (profil zlotnik,jubiler). Lubie posluchac dobre rapu no i oczywiscie przy tym pograc w Rappelza.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rusinow.pun.pl www.monavie.pun.pl www.nilfn.pun.pl www.rpgmujihad.pun.pl www.wtd.pun.pl